براندون هاپکینز، که یک وبلاگ را در جستجوی و وب مسترینگ اجرا می کند، در اوایل این هفته به من ایمیل فرستاد تا از نظر من در مقاله ای از وی بخواهد. در اینجا چیزی است که من نوشتم:

من شک دارم که شما در Digg-bait شلیک کردم؛ SEO خیلی متمرکز است و بلافاصله دفن می شود. من مطمئن نیستم که حتی می توانم آن را به عنوان افرادی که Digg می توانند به حساب خود را به عنوان یک انجمن بد ارسال :)

چقدر اشتباه بودم! مقاله براندون - 66 راه برای ساخت لینک در سال 2007 - Dugg گرفت، نه دفن کرد، و فرستاده او بسیاری از لینک ها و ترافیک. این کمی بیش از یک لیست مستقیم است، اما بدیهی است که کمی توجه و توجه زیادی را به خود جلب کرده است. نقاط قوت زیادی وجود دارد و لینک های مربوطه خارج از سایت، بسته به خلق و خوی شما، یک دقیقه 5 دقیقه یا یک شتاب 2 ساعته ایجاد می کنند. کار بزرگ، براندون، و تبریک می گویم - من بسیار خوشحالم که در تیپ جاسم اشتباه می شود.

p.s. من فکر می کنم کمی عجیب است که چگونه Dugg را از افرادی که یک یا دو پست را به صفحه اصلی می برند (براندون قطعا نه تنها در اینجا) را ببینید. اگرچه، او نیز توصیه های خوبی ارائه می دهد.

p.p.s. من نیز دوست داشتم که چگونه نظر خود را به پست بالا.

بک لینک

سئو بک لینک لینک ,digg ,براندون منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Kali linux پیرو ولایت فقیه امین-اندروید | دانلود بازی و نرم افزار اندروید رفیق فاب سایت بازار تبلیغات هوشمند ایران اینجا همه چی هست