من متنفرم که این موضوع را دوباره به زودی بازبینی کنم، اما به نظر می رسد برای بسیاری از افراد، روشن است. من سعی کردم روند چگونگی عملکرد این نظریه را به نحوی واضح انجام دهم که چند مثال را ارائه کنم.

در مثال بالا، صفحه W3C (یک منبع بسیار ارزشمند در استانداردهای وب) با پیوند به صفحه شما می تواند بر رتبه بندی همه صفحات سایت شما تأثیر بگذارد. این فقط یک تکرار مدل جریان کلاسیک PageRank نیست (PageRank در قالب اصلی آن تقریبا مرده است، IMO)، این نشان دهنده تمام ویژگی های خوشمزه است که W3C می تواند به سایت شما منتقل کند و موتورهای جستجو را محتوای محتوی دامنه خود را کمی جدی تر.

فرض کلی به نظر من ساده است: موتورهای جستجو به رسمیت شناختن یک دامنه بر اساس اعتماد و مقیاس سرمقاله که از یک لینک های فعلی و گذشته دریافت کرده اند. محتوا در یک دامنه به خوبی مرتبط با دامنه اغلب بیش از حد مرتبط است و یا به طور جداگانه به خوبی مرتبط به محتوا در دیگر، کمتر مرتبط با دامنه. اگرچه من در این مورد توضیح می دهم، بسیاری از سر و صدای گره خورده، این نظریه به نظر می رسد در عمل شکسته شود. افرادی که من از این نظریه شنیدم صحبت کردم و هنوز تعجبم این است که آیا آنها باید پیوند را در چندین دامنه ایجاد کنند و سپس تمام دامنه ها را به سایت اصلی خود پیوند دهند. آنها می پرسند آیا آنها باید وبلاگ خود را در یک دامنه جداگانه میزبانی کنند و یا چگونه محتوای خود را برای یک دامنه که فقط ثبت کرده اند، بسازند و من همیشه فکر می کنم: "هی، آیا ما این کار را نکردیم؟"

اگر تصویر فوق به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما نبود، اجازه دهید یک تصویر سریع در مورد توجه داشته باشم. در این نمودار، مهم است که صفحات پیوند A-G را با هم برابر کنید (و در حوزه های مختلف نسبت به یکدیگر).

وقتی می گویم "بدتر"، من خیلی بدترم. هیچ روش علمی برای اندازه گیری چگونگی ارزش نمونه در سمت چپ وجود ندارد، اما حواس های Spidey من به من می گویند که آن را حدود 1/9 از ارزش است. این خوب نیست - شما باید 9/9 از ارزش برای کمپین ساخت لینک خود را، به ویژه از آنجایی که جذب لینک ها یکی از سخت ترین چیزها بازاریابان جستجو (و صاحبان وب سایت ها) باید انجام دهید.

در اینجا چند کاربرد عملی از قانون "افزایش تور" آمده است:

وبلاگ خود را در یک دامنه جداگانه راه اندازی نکنید
    یک سری دامنه های ناخواسته ایجاد نکنید که به سایت اصلی شما پیوند داده می شود (هر سال هزینۀ هفت میلیون دلاری هوس Ho را سرمایه گذاری بهتر می کند)
    مقالات یا محتوای عالی که در سایتهای دیگر فقط برای ارزش یک پیوند به صورت مجزا ارسال می کنند (دلایل بازاریابی و نام تجاری دیگری برای انجام این کار وجود ندارد، اما از نظر پیوسته متمرکز بر پیوند محض نیست)
    اگر شما کسب و کار و یا احساسات کاملا جداگانه ای را که میخواهید شیرجه داشته باشید، ببینید، آیا راهی وجود دارد که شما بتوانید به اندازه کافی برای توجیه ساختن یک وب سایت موضوعی عمومی یا وسیع، به جای ایجاد بسیاری از آنها، به اندازه کافی مرتبط شوید.
    اگر شما یک وب سایت پرطرفدار با نام تجاری بزرگ هستید که همراه با کمپین های رسانه ای آفلاین، 301 آن سایت را به یک زیر پوشه در دامنه اصلی خود برگردانید.
    به غیر از اینکه شما در زمینه ساخت و دامنه ها هستید، تقریبا قطعا بیشتر به تمرکز بر روی یک دامنه اختصاص داده می شود و این سایت را مجذوب ترین آن می شود.

و اکنون چند مثال از این اثر در عمل:

در جستجو برای نام من، صفحهی ویکیپدیا درباره من (که اخیرا ایجاد شده است) پیش از هزاران صفحات با ارزش تر، هدفمندتر و مرتبط با آن رتبه بندی کرده است، اما از آنجایی که دامنه ویکیپدیا خیلی قوی است، حتی محتوای جدید به سختی هر لینک احتیاج زیادی به Google دارد.
    در جستجوی 24 فصل دو، صفحه Amazon.com، با کمتر از نصف لینک های خارجی و ارتباط مستقیم کمتر از 24 صفحه فاکس رتبه بندی # 1 است. در حقیقت، تقریبا دوازده دامنه بزرگ نامی وجود دارد که تعداد کمی از ورودی های خارجی را پیش از صفحه رسمی رتبه بندی می کنند.
    جستجو برای جو دوسر نشان می دهد که SEOmoz دامنه قابل توجهی قوی تر از بسیاری از مارک های صبحانه محبوب است (و مت، توسعه دهنده ما، حس ظرافت پیچیده از طنز).
    مایکل مارتینز دوست دارد اشاره کند که وبلاگ مت کاتز صفحاتی را به عنوان در کنار استدلال های من در بالا دارد، اما زمانی که ما به صفحات سایت Matt که در هستند نگاه می کنیم، رتبه اول را دارند حتی برای موضوعات و مضامین که مت به ندرت همراه با، مانند این جستجو برای زبان، این یکی برای فایل های howto و این یکی برای فایرفاکس و به عنوان مثال آمار است. توجه داشته باشید که این نیز یک مثال خوب است چرا شما نباید در مورد داشتن تعداد زیادی صفحات در (ضروری)، تا زمانی که رتبه بندی خود را لگد زدن دم :)

من امیدوارم که این پست وبلاگ کمک کند مسئله را برای بقیه بگذارید. اگر نمونه های بیشتری برای به اشتراک گذاشتن داشته باشید، می توانم سپاسگزار باشم - دیر است و پس از بازگشت از پورتلند، خسته شده ام. بیشتر در نمایش SEMPDX فردا، BTW :)

بک لینک

سئو بک لینک دامنه ,سایت ,پیوند ,لینک ,مرتبط ,رتبه ,رتبه بندی ,اندازه کافی ,جستجو برای ,توجه داشته ,داشته باشید، منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موزیک ویدیو - دانلود آهنگ خارجی ايران همراه - پایگاه ادیت (*gta sanandreas*) هیأت دارالشفاء رضوانشهریزد برترین مرجع خبری تکنولوژی و کامپیوتر آموزش ادوردز دیسلاو موزیک دانلود کلیپ جدید كتابخانه عمومي دليران تنگستان آباد ارت تستر | ارت سنج