آقای Cutts اخیرا یک داستان در مورد به اصطلاح "ناشناخته ناخواسته"، که در آن او به هر ادعا خدمات خدمات لینک بیدلینگ که می تواند واقعا غیر قابل کشف برای sniffer های اسپم موتور جستجو مانند خود را. من با بسیاری از آنچه که مت می گوید موافقم - تقریبا هر عملیات توسعه پیوند در مقیاس بزرگ که برای تقویت رتبه بندی های شما طراحی شده است، در نهایت، ارزش عبور را متوقف خواهد کرد. این بازی گربه و موش سال ها ادامه داشته و حتی مردمی سیاه پوست / خاکستری نیز می دانند که محتاط ترین ها گزارش کرده اند که گوگل در نهایت ارزش چیزی را که ایجاد می کند را پیدا می کند و از بین می برد.

با این حال، من مخالف این است که تمام لینک های پرداخت قابل تشخیص است - برخی وجود دارد که زیر رادار بسیار عمیق پرواز می کنند که حتی مات توانائی آنها را هرگز پیدا نکرده است. اجازه بدهید چند نمونه را بیاموزم

پیوندهای خود را از مالک وبسایت اری کنید
    اغلب هنگام ایجاد یک درخواست پیوند، شما چیزی را در عوض پیشنهاد می دهید. در موارد بسیاری، این چیزی می تواند مبادله مستقیم پولی باشد. زمانی که می گویم حتی شکارچیان اسپم گوگل هم زمان برای فراخوانی هر صاحب سایت ندارند و به سبک CIA آنها را اصلاح می کنند، تا زمانی که مشخص نشوند که پیوندها چه کسانی را پرداخت کرده اند، اعتماد کنید.
    خدمات ارتباطی یک به یک
    خدمه جیم بویکین ممکن است معروفتر از این سرویس باشد، در حالی که SEO با سایتهای مربوطه ارتباط برقرار می کند و پیشنهاد می کند که پیوندها یا «اجاره» صفحات را در دامنه اری کنند.
    کارگزاران لینک هوشمند
    من فکر می کنم که هر کارگزار پیوند در اطراف دارای دو نوع موجودی است - آنهایی که آنها به مشتریان عمومی خود و آنهایی که برای سایت خودشان نگه می دارند یا به میزان بسیار بالایی برای بهترین مشتریان خود می ند. این نوع دوم معمولا 100٪ زیر رادار است. این به طور کامل در هر سایت سفارشی شده است، متناسب با محتوای فوق العاده خوب و طراحی شده است، بنابراین آن را نمی توان حتی با یک نگاه بسیار باهوش از یک جستجوگر با تجربه و شکارچی اسپم تشخیص داده شده است.

ایده پشت هرمه واقعا غیر قابل کشف این است که یک فرمان لینک مع 100٪ طبیعی است. شما ممکن است به لینک ها نگاه کنید و بگوئید: "مرد، آن مرد باید محتوایش را واقعا دوست داشته باشد تا آن را پیوند دهد." در آن لحظه، ار / نده پیوند نبرد را به دست آورده است - این لینکهای پرداخت واقعا غیر قابل کشف هستند.

p.s. همچنین پست اصلی اصلی لورن بیکر در مورد شبکه ارتباطی جدید V7N را برای برخی از پس زمینه ها در مورد داستان مت نگاه کنید.

بک لینک

سئو بک لینک لینک ,قابل ,واقعا ,پیوند ,پرداخت ,سایت ,نگاه کنید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه خرید اینترنتی پوشاک هودی پافر سویشرت زمستانی 2021 بیمه سینا نمایندگی سهرابی ووگل - دریچه ای رو به آینده تا اس ام اس | مجله تفریحی سرگرمی امپراطور دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید تکستفا | متن آهنگ جدید ابوالقاسم کریمی قطره های الماس من خرید باکس شلف استند نگهدارنده لوازم آرایش ماتیک ارزان چوبی شیشه ای رومیزی آصف 2020